CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS

czwartek, 21 stycznia 2010

<< Flaming >> en voyage!

CO: wyjazd
KIEDY: między 25.01.2010 a 12.02.2010
GDZIE: Montpellier, France


Flaming en voyage!
Tak, jak zapewne się domyśliliście na erasmusie w Montpellier byłam między 05.01.2009 a 15.07.2009, natomiast kolejne notki pisałam już z Polski. Na szczęście, nadarzyła się okazja powrotu do Montpellier :) , toteż jeśli ktoś ma jakieś pytania lub prośby o zdjęcia/informacje możliwe do osiągnięcia tylko i wyłącznie na miejscu, to zapraszam do Komentarzy :)
[lub na e-mail podany po prawej]

7 komentarze:

Aleksandra pisze...

Salut albo hej, z wielkim zaciekawiemniem przeczytałam całego bloga i generalnie jestem bardzo wdzięczna za wszelkie info tutaj przekazane. Również wyjeżdżam na Erasmusa do Montpellier, jadę dziś i nie jestem pewna czy poradzę sobie na miejscu. Nie mam chyba takiej pewności siebie jak Ty! W razie czego mogę liczyć na radę tutaj na blogu bądź tam na miejscu?

ath pisze...

Witaj Aleksandro ;)
oczywiście, że możesz liczyć na moją pomoc :)
A co do pewności siebie...ja również jej nie miałam przed wyjazdem - to jest jedna z tych rzeczy, które się nabywa tam na miejscu :)

Priscila Andrade (priscila@bab.la) pisze...

Hello,

Last year bab.la and our blog Lexiophiles launched the Top 100 International Exchange and Experience Blogs 2009. It was rewarding and we really enjoyed bringing the exchange blogger community together, and here we go again:

It’s time for The Top 100 International Exchange and Experience Blogs 2010, also known as IX10.

We are looking for the top 100 blogs about life abroad and your blog has been nominated. The nomination period goes from January 22nd to January 31st. Feel free to spread the word among bloggers writing about life in a foreign country.

The voting starts on February 1st and goes till February 14st 2010. At the end of the two-week voting period, the blogs with the most votes will win.

If you want to read more about IX10 visit Lexiophiles (http://www.lexiophiles.com/featured-article/the-top-100-international-exchange-and-experience-blogs-2010).

Send me an email in case you don’t want to be included in this list or if you have any further questions about the competition.

Kind regards,

Priscila

On behalf of the bab.la and Lexiophiles team

Aleksandra pisze...

Hej, mam zagwostkę, gdzie mogę załatwić attestation assurance multirisque habitation, ponieważ czytam o tym w necie, i czytam, ale tam nie mam żadnych info gdzie, a w sekretariacie powiedziano mi że musze gdzieś zadzwonić. Chyba nie umiem się jeszcze z nimi porządnie dogadać :D Pozdrawiam

ath pisze...

O. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, ale mój znajomy francuski mówi, że skoro chcą od Ciebie "attestation" to znaczy, że masz juz jakieś ubezpieczenie i oni potrzebują tylko zaświadczenia że takie masz. Jeśli jednak nie, to po prostu trza się będzie na miejscu ubezpieczyć, np, w AXA...

Priscila pisze...

Dear blogger,

It’s voting time for The Top 100 International Exchange and Experience Blogs 2010!

This is a user-powered competition, so in order to win your blog needs votes. To improve your chances and make it easy for you, we have created a button you can place on your blog so all your family and friends can vote for you! E-mail me to get the code to embed the voting button into your blog. The button will direct voters to the voting page.

You can check out the full list of blogs that have been nominated and vote for them in Lexiophiles (http://www.lexiophiles.com/ix09/vote-for-ix10-here).

Get in touch with your readers and friends and ask them to show their support by voting for you now! The voting period goes from Feb. 1st to Feb.14th.

Good luck,

Priscila

On behalf of bab.la and Lexiophiles team

joanna pisze...

Wspaniały blog! W październiku planuję wyjechać do Mpl na 2semestry więc na pewno jeszcze nie raz odwiedzę Twoją stronę i będę z niej czerpać wskazówki pełnymi garściami. Gratuluję strony i dziękuję;)